Encanto Urbano Vcp 2
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gasten kunnen ook een bus nemen van Fono busstation, dat op circa 5-minuten loopafstand ligt om de rest van Villa Carlos Paz te verkennen.
Encanto Urbano Vcp 2 appartement van 60 m² is gelegen binnen 3 km van de Formula X kartingbaan. Het kost 25 minuten lopen om het centrum van Villa Carlos Paz te bereiken. Het appartement bevindt zich binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van het Estancia La Quinta Park.
2-slaapkamer Encanto Urbano Vcp 2 appartement biedt uitzicht op de tuin. Het appartement heeft ook 1 badkamer.
De accommodatie biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mozart2 km
- Teatro Del Lago1,7 km
- Bahia del Gitano800 m
- El Museo1,7 km
- Monumento al Indio Bamba500 m
- Wave Zone950 m
- Bungalows Peperina300 m
- Museo Galeria1,7 km
- City Hall1,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba41 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Encanto Urbano Vcp 2 appartement?
Het duurt 25 minuten lopen om van Encanto Urbano Vcp 2 appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Encanto Urbano Vcp 2 appartement?
De prijs van het boeken van Encanto Urbano Vcp 2 appartement is $45. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Encanto Urbano Vcp 2 appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Encanto Urbano Vcp 2 appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 60 vierkante meters.